29 Nisan 2015 Çarşamba

Avrupa'da gönüllü hizmetlerine var mısınız?

 
 Ulusal Ajansın sunduğu onlarca programdan birisi olan Avrupa Gönüllü Hizmeti ( AGH ) ile 18-30 yaşları arasında yüzlerce gencimiz mezuniyet ve dil yeterliliğine bakılmaksızın, 1 yıla kadar Avrupa’da diledikleri bir ülkede gönüllü faaliyetlerde yer alarak yabancı dillerini geliştirebilmekte, yepyeni bir dil öğrenebilmekte kültürlerarası iletişim becerilerini artırabilmekte, hiç tanımadığı yeni bir ortamda çalışabilme ve iletişim kurabilme stratejilerini öğrenebilmekte ve bu sayede ülkeye döndüklerinde kazandıkları özgüvenle iş piyasasında seçeneklerini çeşitlendirebilmektedirler.
Üstelik bütün bunlara hiçbir ücret ödemeden ulaşmaları mümkün. Gönüllülerin yeme, içme, konaklama, vize, sigorta seyahat masrafları Komisyon tarafından belirlenmiş birim maliyet ölçekleri çerçevesinde, Ulusal ajans tarafından karşılanmaktadır. Hatta aylık cüz’i bir cep harçlığı da verilmektedir.
   Okulumuz Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında -Gönderen kurum - olarak faaliyetlerine başlamıştır. Her gencin projelere dahil olabilmeleri için gönderen bir kuruma müracaat etmesi gerekmektedir. İstanbul  sakinlerini bekliyoruz.

Müracaat :
İstanbul beylerbeyi sabancı olgunlaşma enstitüsü
proje koordinatörü
Ayşe AY
kanlorozli@hotmail.com
0216 321 77 95 / 126


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder